woensdag 16 februari 2022

Vraagtekens over houdbaarheid Gemeentelijke Verduurzamingsregeling voor zonnepanelen

DE DUURZAME WERELD
Vraagtekens over houdbaarheid Gemeentelijke Verduurzamingsregeling voor zonnepanelen
Vraagtekens over houdbaarheid Gemeentelijke Verduurzamingsregeling voor zonnepanelen De Gemeentelijke Verduurzamingsregeling is een veelbelovend instrument om woningen van consumenten te verduurzamen met onder meer zonnepanelen, maar er zijn twijfels of de werkwijze fiscaal-juridisch houdbaar is. Albert Heijn maakt
Lees verder

Beantwoording enkele vragen n.a.v. het commissiedebat Externe Veiligheid
Beantwoording enkele vragen n.a.v. het commissiedebat Externe Veiligheid Wereldnieuws: Frans containerbedrijf weigert voortaan plasticafval te verschepen naar ontwikkelingslanden Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Rechtbank vernietigt faillissement installateur van zonnepanelen AddSolar: 'Het recht viert zege'
Rechtbank vernietigt faillissement installateur van zonnepanelen AddSolar: 'Het recht viert zege' De rechtbank Noord-Nederland heeft het faillissement van installateur van zonnepanelen AddSolar ongedaan gemaakt. Het bedrijf kan de toekomst nu rooskleurig tegemoetzien en hoopt de verkopen dit jaar te verdubbelen.
Lees verder

Alles kan weer open in 3 stappen
Alles kan weer open in 3 stappen Het aantal coronabesmettingen is hoog, veel mensen zitten thuis in isolatie of quarantaine. Ondanks de hoge besmettingscijfers, blijft het aantal ziekenhuisopnames stabiel. We zijn beter tegen het virus bestand, door vaccinaties en boosterprikken en de opgebouwde immuniteit. Dus Nederland gaat weer...
Lees verder

Subsidiebudget voor duurzaam en toegankelijk maken van accommodaties in 2021 goed besteed
Subsidiebudget voor duurzaam en toegankelijk maken van accommodaties in 2021 goed besteed In 2021 stelde de gemeente € 900.000 beschikbaar voor subsidies aan stichtingen en verenigingen om hun gebouwen duurzamer en toegankelijker te maken. Daar hebben 42 vrijwilligersorganisaties gebruik van gemaakt. Onder andere Schutterij St. Jan, Gemeenschapshuis
Lees verder

31 bedrijven in bouw- en vastgoedsector tekenen intentieverklaring tegen materiaalgebonden emissies
31 bedrijven in bouw- en vastgoedsector tekenen intentieverklaring tegen materiaalgebonden emissies Productie van bouwmaterialen veroorzaakt 11 procent van alle CO2. Dat moet anders, vinden 31 partijen in bouw- en vastgoedsector en zij werken vanaf nu actief aan reductie. Daarom zetten zij vandaag hun handtekening onder de intentieverklaring over '
Lees verder

Het warmtenet komt niet via de achterdeur onze wijk binnen
Het warmtenet komt niet via de achterdeur onze wijk binnen Er komen wat vragen binnen bij Duurzame Energie Merenwijk naar aanleiding van een petitie die momenteel in de wijk wordt uitgedeeld. Daarin wordt gesuggereerd dat op 10 maart het besluit valt of we in onze wijk een warmtenet krijgen of niet. Op die datum geeft de gemeenteraad namelijk haar
Lees verder

Verslag webinar Circulair Bouwen: is het al tijd voor bouwschaamte?
Verslag webinar Circulair Bouwen: is het al tijd voor bouwschaamte? Vliegschaamte: dat hebben we bijna allemaal wel eens meegemaakt. Begint 'bouwschaamte' ook al op te komen als begrip? De milieu-impact van bouwen blijkt een factor vier keer hoger te liggen dan die van vliegen. Dat was de stelling waar het webinar Circulair Bouwen van Duurzaam
Lees verder

Publieksversie besluitenlijst 8 februari 2022
Publieksversie besluitenlijst 8 februari 2022 Sportpark Oude Stadsweg in Geertruidenberg Er is een verzoek binnengekomen om het sportpark aan de Oude Stadsweg in Geertruidenberg te verkopen of voor een langere periode te verhuren. Door het verdwijnen van het 150KV-tracé ontstaan er mogelijkheden voor de gronden in en om het tracé. Rekening...
Lees verder

EcoVadis reports key ESG research on industry sustainability
EcoVadis reports key ESG research on industry sustainability The second Network Impact Report from Ecovadis showcases how they are continually working to measure and scale impact across their ratings network.  EcoVadis set out 15 years ago to help companies use sustainability intelligence to make business decisions that not only improve their bottom
Lees verder