Doorgaan naar hoofdcontent

Autofans: Jaguar: “I-Pace SVR is een kwestie van tijd”

AUTOFANS
Jaguar: "I-Pace SVR is een kwestie van tijd"
Een precies tijdschema is er nog niet, maar Jaguar wil wel degelijk een radicale versie van de elektrische I-Pace. Dat bevestigde de Special Vehicle Operations-afdeling aan het Britse Autocar.
Lees verder

Ook Honda zegt finaal 'sayonara' tegen de diesel
Tegen 2021 wil Honda geen dieselmotoren meer verkopen. De Japanners gaven eerder al aan geen toekomst meer te zien in de zelfontbrander. Nu wordt er een datum op geplakt.
Lees verder

Kopje Suzuki S-Presso, iemand?
Nee, deze S-Presso wordt duidelijk niet de opvolger van de Cappuccino waar wij al jaren op hopen...
Lees verder

Toyota ziet toekomst in Mirai... en dus ook in waterstof
Dat de Toyota Mirai niet bekend in de oren klinkt, is best mogelijk. De waterstofwagen van Toyota is in Europa moeilijk een succes te noemen. Toch blijft Toyota geloven in de technologie, want het Japanse merk maakt werk van een tweede generatie Mirai.
Lees verder

Nieuwe Subaru Levorg weldra daar, concept in Tokio
Met zes jaar op de teller denkt Subaru luidop aan een opvolger voor de Legacy, een eigenzinnige stationwagen die ook in ons Belgenland bij de dealer staat. Van die nieuwe generatie krijgen we op 24 oktober een conceptversie te zien tijdens het autosalon van Tokio.
Lees verder