Het Spaanse Seat gaat de tweewielermarkt betreden met een elektrische scooter. Die beslissing past in het grotere plaatje waarbij Seat zich wil gaan profileren als een mobiliteitsaanbieder. Binnenkort een Cupra eScooter? De schoolgaande jeugd kan er enkel maar van dromen.
Eind vorig jaar toonde Citroën een zo goed als productieklare conceptversie van een plug-inhybride C5 Aircross. Nu kondigen de Fransen aan dat de productieversie eindelijk onderweg is.
Audi breit een vervolg aan zijn R8 RWS. De R8 V10 RWD komt er als Coupé en Spyder, en combineert een atmosferische V10 centraal achterin met achterwielaandrijving. Zo worden ze niet meer gemaakt, mijnheer.
Toyota zal tijdens de rally van Australië (17 november) een GR Yaris prototype inzetten. Een prototype dat ons een eerste blik geeft op de toekomstige Yaris hothatch.
Videotips Met 450 pk op de achterwielen stuwt de M2 CS zich nu al vooruit als meest begeerlijke der M2's. Redacteur Yves ging in avant première al even kwijlen. Met 450 pk op de achterwielen stuwt de M2 CS zich nu al vooruit als meest begeerlijke der M2's. Redacteur Yves ging in avant première al even kwijlen. Europese autosegmentatie: CAuto type: CoupéModel: 2 Reeks