dinsdag 25 februari 2020

Mini Seven Club NL: Word jij lid van ons bestuur?

Word jij lid van ons bestuur?
Nieuws

Bestuursleden gezochtDe Mini Seven Club Nederland is opgericht om het contact tussen Miniliefhebbers te bevorderen. We doen dit onder anderen door diverse evenementen te organiseren, een clubblad uit te geven en discussies te faciliteren op onze website en social media kanalen. Dit doen we allemaal voor ruim 1400 betalende leden. Maar we willen meer. Een nog betere website, nog leukere evenementen, nog meer vrijwilligers en leden en meer ledenaanbiedingen en sponsors. En dus zoeken we jou!

Ben jij een Miniliefhebber met hart voor jouw club? En ben je wel toe aan een nieuwe uitdaging? Stuur dan nu een mail naar ons bestuur en stel je verkiesbaar als bestuurslid.

lees verder

Lees verder