maandag 9 november 2020

Kampioenstrial in Zelhem afgelast

Kampioenstrial in Zelhem afgelast
De geplande tweedaagse combinatie van het ONK & NKJ Trial in Zelhem op 28 en 29 november aanstaande gaat niet door. De trialcommissie van ZAMC heeft besloten, mede gelet op de huidige coronamaatregelen en de onzekerheid wat na half november nog wel kan en mag, dit jaar geen Kampioenstrial te...
Lees verder

MXGP of Garda Trentino (Italië)
De laatste wedstrijd voor het Wereldkampioenschap MXGP en MX2 is de MXGP of Garda Trentino, de derde race op het circuit van Pietramurata in Italië, op zondag 8 november 2020. Op zaterdag rijdt de EMX Open de finalewedstrijd voor het Europees Kampioenschap. Tijdschema Live timing Uitslagen en...
Lees verder

Gran Premio de Europa Valencia (Spanje)
De Gran Premio de Europa is op het circuit van het Spaanse Valencia.  Bo Bendsneyder start in de Moto2 klasse, Collin Veijer en Zonta van den Goorbergh rijden in de Red Bull MotoGP Rookies Cup. Tijdschema en volledige uitslagen op Racesport.nl Kwalificaties Red Bull MotoGP Rookies Cup: Pedro Acosta...
Lees verder

EnduroGP Marco de Cavaneses (Portugal)
In het Portugese Marco de Cavaneses, op circa 60 km van Porto, worden twee wedstrijden gereden voor het Wereldkampioenschap Enduro. De eerste is in het weekend van 7 en 8 november.  Geen vrijdagavond extremetest, geen publiek, wel twee dagen wedstrijd en volgend weekend nog een keer. Mike Bokslag...
Lees verder

Kandidaten ledenraad; Breng jouw stem uit!
Onze ledenraad zoekt nieuwe leden Naar aanleiding van de oproep om je kandidaat te stellen voor onze ledenraad hebben 17 nieuwe leden zich aangemeld als kandidaat en drie leden stellen zich herkiesbaar. Ze hebben jouw stem nodig om in onze ledenraad te komen. Stemmen kan tot en met 9 december....
Lees verder