Doorgaan naar hoofdcontent

Spitsen weer net zo druk als in 2019

AUTOWEEK
Spitsen weer net zo druk als in 2019
Misschien heb je het de afgelopen weken wel gemerkt: het is weer razend druk op de weg. Rijkswaterstaat heeft becijferd dat het in de spitsen inmiddels weer net zo druk is als in 2019, voordat we te maken kregen met het coronavirus.
Lees verder

Lexus RZ 450e - Eerste Kennismaking
De Lexus RZ 450e is de eerste Lexus die vanaf de basis als elektrische auto is ontwikkeld. Maar hij zit ook vol innovatieve gadgets, met als onbetwist hoogtepunt steer by wire.
Lees verder

Lexus RZ 450e is Lexus' EV-debuut
De Lexus RZ 450e wordt de eerste vanaf de basis als EV ontwikkelde auto van het merk. Behalve een elektrische aandrijflijn heeft de RZ ook een indrukwekkende reeks aan innovaties aan boord.
Lees verder

Nederland goed voor 1,5 procent wereldwijd verkochte EV's
In Nederland werden in 2021 zo'n 64.000 nieuwe elektrische personenauto's geregistreerd. Zet je die allemaal achter elkaar, dan heb je een rij van ruim 250 kilometer. Het aantal in ons land verkochte EV's is goed voor 1,5 procent van het aantal wereldwijd verkochte elektrische auto's. Dat ligt volgens onderzoek van Jato namelijk op 4,2 miljoen stuks.
Lees verder

BMW 7-serie en BMW i7 gelijktijdig onthuld
De geheel nieuwe BMW 7-serie is eindelijk gepresenteerd. Het model is flink groter dan voorheen, wat design betreft bijna net zo controversieel als zijn E65-voorganger uit 2001 en verschijnt meteen als volledig elektrische BMW i7.
Lees verder