Doorgaan naar hoofdcontent

Vooruitblik: Na vier jaar weer een Chillventa in Neurenberg

DE DUURZAME WERELD
Vooruitblik: Na vier jaar weer een Chillventa in Neurenberg
Vooruitblik: Na vier jaar weer een Chillventa in Neurenberg Van 11 tot en met 13 oktober is Neurenberg 'the place to be' voor de internationale koel- en klimaatwereld. Na vier jaar kan er eindelijk weer een...       Michigan kerncentrale wordt mogelijk zesde in VS die in bedrijf blijft
Lees verder

Bijeenkomst over advies 'Splijtstof?' gemist?
Bijeenkomst over advies 'Splijtstof?' gemist? Only 4 days left to secure early bird rate for World Hydrogen Congress! Don't miss out on the chance to meet the entire hydrogen value chain at World Hydrogen Congress in Rotterdam on 11 – 13 October. Join the global clean hydrogen industry to collaborate, learn and build
Lees verder

Albert Heijn en Wereld Natuur Fonds starten samenwerking om ecologische voetafdruk van het voedselsysteem richting 20...
Albert Heijn en Wereld Natuur Fonds starten samenwerking om ecologische voetafdruk van het voedselsysteem richting 2030 te halveren Albert Heijn en het Wereld Natuur Fonds (WWF-NL) werken de komende jaren nauw samen om de ecologische voetafdruk van producten in vers en houdbare ketens te halveren voor 2030. Door het tekenen van een meerjarige
Lees verder

Noordelijke subsidie voor innovatieve projecten geopend
Noordelijke subsidie voor innovatieve projecten geopend Hoe zet het rijk de komende jaren in om samen de energietransitie te versnellen? Het kabinet heeft hiervoor de afspraken uit het coalitieakkoord over de energietransitie uitgewerkt in het Programma Versnellen Verduurzaming Gebouwde Omgeving (PVGO). Bekijk welke
Lees verder

24H2 Challenge verplaatst naar 11/12 november 2022
24H2 Challenge verplaatst naar 11/12 november 2022   De 24H2 Challenge schuift door naar vrijdag 11 en zaterdag 12 november van dit jaar. Aanleiding daarvoor zijn diverse verzoeken die we van deelnemers en partners kregen. Dat is goed nieuws, want dan is er extra tijd om in te schrijven en voor te bereiden! STARTEN IN MAARN OF LOCATIE NAAR KEUZE
Lees verder

Onderzoek: Europese multinationals lopen achter op VS op innovatie, klimaat en duurzaamheid
Onderzoek: Europese multinationals lopen achter op VS op innovatie, klimaat en duurzaamheid Tweederde van de bedrijven uit het wereldwijde innovatieonderzoek van Boston Consulting Group (BCG) beschouwt klimaat en duurzaamheid (K&D) als top prioriteit. Meer dan de helft geeft ook aan toegewijde K&D-innovators te zijn en zowel innovatie, als K&D tot
Lees verder

Low-carbon fuels could power Europe's bulk cargo-carrying ships – Issue 583
Low-carbon fuels could power Europe's bulk cargo-carrying ships – Issue 583 The shipping industry needs to decarbonise in order to meet global climate targets. This study compares the suitability of five low-carbon fuels to power all ships carrying bulk cargo in Europe. The results show that technologies support this transition but would
Lees verder

Lees het nieuwe Digitaal Magazine Circulariteit
Lees het nieuwe Digitaal Magazine Circulariteit Vanaf nu kun je onze nieuwste uitgave van het digitaal magazine lezen over het thema Circulariteit. In dit magazine lees je onder andere over het regiokantoor van Alliander in Amsterdam, over het natuurinclusieve distributiecentrum Virgo en ontdek je hoe je naar een circulair en integraal
Lees verder

ElaadNL Webtalk #39 - What role do electric cars play in local energy communities?
ElaadNL Webtalk #39 - What role do electric cars play in local energy communities? De energievraag van vandaag: aansluiting verzwaren (15 sec.) Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Leer van onze leden en maak kennis met Leon | Reindonk Energie & Co
Leer van onze leden en maak kennis met Leon | Reindonk Energie & Co Jouw loopje naar de glasbak Daarmee bepaal jij dat glas wordt gerecycled. En ben jij misschien wel de belangrijkste speler in de kringloop van glas! Natuurlijk zorgt je gemeente dat de glasbakken worden geleegd en het glas naar het recyclingbedrijf wordt
Lees verder